REKLAMA

Nowy dywanik na Otolińskiej

REKLAMA
Zgodnie z planem rozpoczęło się układanie nawierzchni asfaltowej na ostatnim przebudowywanym odcinku ul. Otolińskiej. Wykonawcy liczą na dobrą pogodę, dzięki czemu w przyszłym tygodniu zostałoby udostępnione dla ruchu skrzyżowanie ulic Chopina – Otolińska i odcinek ul. Otolińskiej od ul. Banacha do al. Piłsudskiego.

Na razie wszystko idzie zgodnie z planem. Wykonawcy przystąpili do układania nawierzchni jezdni i montażu oświetlenia ulicznego. Rozpoczęły się także prace brukarskie na wyspach skrzyżowania.

Skrzyżowanie ulic Otolińska – Chopina zostało powiększone, a dzięki jego przebudowie i zainstalowaniu nowoczesnej sygnalizacji świetlnej, ruch pojazdów w tej części miasta ulegnie usprawnieniu. Pojawi się także nowoczesne oświetlenie uliczne. Trwa montaż słupów i opraw.

Jesli nie będzie nieprzewidzianych sytuacji, np. niesprzyjających warunków atmosferycznych, być może około 23 października uda się udostępnić dla ruchu pojazdów osobowych przebudowywane skrzyżowania: Otolińska – Chopina, Otolińska – Piłsudskiego i Graniczna – Wyszogrodzka – Piłsudskiego.Warto pamiętać, że po 5 listopada rozpoczną się prace na ul. Bielskiej na odcinku od granic miasta do ul. Jędrzejewo. Trwa także przebudowa ul. Dobrzykowskiej na odcinku od granic miasta do ronda. Na finiszu jest natomiast remont ul. Obrońców Płocka 1920 r., a na ulicy Banacha zakończył się montaż oświetlenia ulicznego i budowa chodników dla pieszych.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU