REKLAMA

Nocny maraton rolkowy – kwietniowy Nightskating już za nami

REKLAMA

W niedzielę ulicami Płocka przejechał drugi w tym roku korowód rolkarzy… oraz rowerzystów. Pomimo dotkliwego chłodu, pogoda i tak była łaskawa, bo obyło się bez opadów. Dzięki temu kilkuset uczestników z uśmiechem na twarzy przemierzyło na kółkach nasze miasto po zmroku.

24 kwietnia rolkarze już po godzinie 19 zaczęli pojawiać się przy Orlen Arenie. Organizatorzy zadbali o krótkie konkursy, uczestnicy mogli też ćwiczyć precyzję, uprawiając slalom pomiędzy kubeczkami. Wśród rolkarzy można było zauważyć zarówno seniorów, jak i całkiem malutkich miłośników tego sportu.

Punktualnie o godzinie 20 kolorowy orszak ruszył w asyście policji i straży miejskiej przy wesołych rytmach muzyki, docierającej z samochodu z nagłośnieniem.

Tym razem Nightskating przemierzył ulice – 7 czerwca – Gwardii Ludowej – Bielska – Kwiatka – Kolegialna – Wyszogrodzka – Spółdzielcza – Chopina – Otolińska – Pasternakiewicza – Graniczna – Wyszogrodzka – Dworcowa – Chopina – Mickiewicza – Bielska – Kobylińskiego – Dobrzyńska – Gałczyńskiego – Batalionów Chłopskich, kończąc przy punkcie startu, czyli Orlen Arenie.To wydarzenie relacjonowaliśmy dla Was na żywo, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Cieszy nas to – postaramy się przekazywać Wam w ten sposób jak najwięcej ważnych zdarzeń, w których bierzemy udział.

Tymczasem zobaczcie, jak dużo w naszym mieście jest miłośników rolkowania, nie tylko po zmroku :)

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU