Nocni biegacze jutro ponownie w akcji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jutro czwartek, co dla sporej grupy płocczan oznacza jedno – nocne bieganie. Grupa Night Runners Płock jest coraz silniejsza, co jej członkowie zamierzają udowodnić w czwartkowy wieczór.

Szesnaste płockie spotkanie biegowe pod szyldem Night Runners odbędzie się – jak co tydzień – o godzinie 21. Najpierw na molo odbędzie się rozgrzewka, potem bieg wokół Sobótki. Na jutro przewidywana jest piękna pogoda, więc oprócz walorów zdrowotnych, możecie spodziewać się również estetycznych. Śpiewa ptaków, zieleń, szum wody naprawdę nastraja pozytywnie.

Organizatorzy zapraszają także amatorów, dla których zostanie stworzona specjalna grupa – marszobieg. Jeden z bardziej zaawansowanych biegaczy nauczy początkujących, w jaki sposób prawidłowo maszerować, aby z czasem nabrać wprawy i mocy do szybszego biegu.

Zbiórka jutro, 13 czerwca, na parkingu przy molo. Trasa przebiegu to około 5,5 km – start z parkingu przy molo, bieg wokół zalewu Sobótka i powrót na parking. Chętni mogą oczywiście obiec zalew więcej niż raz.

Na wydarzeniu facebookowym udział w jutrzejszym biegu zadeklarowało już 61 osób (ostatnio było ich 50). Czy zostanie pobity rekord?

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji