Nocleg na Audioriver? Pomożemy!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Audioriver, czyli największe polskie wydarzenie z alternatywną elektroniką, odbędzie się w ostatni weekend lipca. Jak co roku przyciągnie do Płocka tysiące fanów, którzy zarezerwują każdy wolny pokój  – zarówno ten hotelowy, jak i prywatny. Dlatego warto już teraz zadbać o nocleg. Spieszymy z pomocą!

By pomóc wszystkim fanom muzyki alternatywnej, którzy 25, 26 i 27 lipca będą bawić się przy scenach Audioriver, wraz z siostrzanym portalem ogłoszeniowym Plocek.pl uruchamiamy nową funkcjonalność. Od dziś na łamach Plocka całkowicie bezpłatnie zamieszczać można ogłoszenia, dotyczące Audioriver, konkretnie zaś noclegu w Płocku.

Oferty mogą dodawać wszyscy: zarówno najemcy mieszkań, jak i ich poszukujący. Wystarczy w polu dodawania ogłoszenia na portalu ogłoszeniowym plocek.pl wybrać nowo powstałą kategorię “Audioriver”, a następnie wpisać swoją ofertę.

plocek

Mamy nadzieję, że dzięki temu ułatwimy festiwalowiczom poszukiwanie noclegu, a płocczanom oferującym kąt u siebie pomożemy nagłośnić ich ofertę.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji