REKLAMA

Nocleg na Audioriver? Pomożemy!

REKLAMA

Audioriver, czyli największe polskie wydarzenie z alternatywną elektroniką, odbędzie się w ostatni weekend lipca. Jak co roku przyciągnie do Płocka tysiące fanów, którzy zarezerwują każdy wolny pokój  – zarówno ten hotelowy, jak i prywatny. Dlatego warto już teraz zadbać o nocleg. Spieszymy z pomocą!

By pomóc wszystkim fanom muzyki alternatywnej, którzy 25, 26 i 27 lipca będą bawić się przy scenach Audioriver, wraz z siostrzanym portalem ogłoszeniowym Plocek.pl uruchamiamy nową funkcjonalność. Od dziś na łamach Plocka całkowicie bezpłatnie zamieszczać można ogłoszenia, dotyczące Audioriver, konkretnie zaś noclegu w Płocku.

Oferty mogą dodawać wszyscy: zarówno najemcy mieszkań, jak i ich poszukujący. Wystarczy w polu dodawania ogłoszenia na portalu ogłoszeniowym plocek.pl wybrać nowo powstałą kategorię „Audioriver”, a następnie wpisać swoją ofertę.plocek

Mamy nadzieję, że dzięki temu ułatwimy festiwalowiczom poszukiwanie noclegu, a płocczanom oferującym kąt u siebie pomożemy nagłośnić ich ofertę.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU