REKLAMA

Niespodzianka w Tkalni Zagadek – tylko dla czytelników PetroNews!

REKLAMA

Tkalnia Zagadek, czyli Escape Room – ta, coraz bardziej popularna, rozrywka wkroczyła już do Płocka. Niedawno mogliście przeczytać nasze wrażenia z pobytu w celi płockiej Tkalni Zagadek, a teraz do końca kwietnia czeka na Was fajna propozycja.

Tkalnia ZagadekCo to jest Tkalnia Zagadek? Część z Was już wie – grupa osób zamykana jest w pomieszczeniu, w którym trzeba rozwiązać zagadki, aby się z niego wydostać. Potrzebna jest współpraca, bo walka z czasem i zagadkami ogranicza nasze możliwości.

W pokoju znajduje się wiele wskazówek, które umożliwią nam wydostanie się z zamknięcia w ciągu 45 minut, przy okazji wciągając w historię, która tworzy specyfikę pokoju. Trzeba wykorzystać każdy znaleziony przedmiot i uważać, bo każdy szczegół może mieć znaczenie.

[button link=”http://petronews.pl/zamkneli-nas-w-celi-wydostaniemy-sie-jesli-rozwiazemy-zagadki/” target=”new” color=”#df1111″]Zamknęli nas w celi. Wydostaniemy się, jeśli… rozwiążemy zagadki[/button]Po wspaniałej zabawie naszej redakcji w Celi, właściciele płockiej Tkalni Zagadek proponują naszym czytelnikom odwiedzenie pokoju pn. Bezsenność. – Przekrocz próg do świata na pograniczu snu i jawy. Rozwiąż zagadki i odnajdź w ciemności klucz posługując się wątłym światłem latarki… Czy uda Ci się odróżnić omamy od prawdziwych podpowiedzi? – tak zachęca opis na stronie Tkalni, a właściciele…

– Na ten pokój obowiązywać będzie zniżka – tylko 59 zł – na hasło „PetroNews” – zaskoczyli nas dzisiaj. – To ostatnia okazja, bo wkrótce pokój będzie zmieniany na inny – tłumaczą.

Jeśli więc macie ochotę skorzystać z tej atrakcji, zapraszamy – promocja obowiązuje do końca kwietnia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU