Niesamowite wykonanie płockiego wokalisty. Już dzisiaj w The Voice of Poland!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Piotr Kwiatkowski, który urodził się w Płocku, a obecnie mieszka w jednej z podpłockich miejscowości, nie tylko zakwalifikował się do programu TVP2 “The Voice of Poland”, ale przechodzi kolejne etapy, zmierzając wprost do finału. Wiemy, jaki utwór zaprezentuje w odcinku, który będzie wyemitowany w sobotni wieczór.

Najpierw były eliminacje, później przesłuchania w ciemno. Trzymaliśmy kciuki za Piotra od samego początku. Wydawało się, że odcinek “Bitwa” będzie dla niego niezmiernie trudny – Andrzej Piaseczny, w którego drużynie jest wokalista zespołu Quest, na przeciwniczkę wybrał mu Natalię, wokalistkę o pięknym, ciepłym głosie.

Wokalista płockiego zespołu przeszedł do dalszego etapu The Voice of Poland!

A jednak, wszyscy pozostali trenerzy doradzali po wykonaniu, aby Piasek wybrał właśnie Piotra. I tak się stało. Teraz więc przyszedł czas na etap Nokaut. TVP2 uchyliło nieco tajemnicy, dzięki czemu zobaczyliśmy, jak zaprezentował się Piotr Kwiatkowski w odcinku, który obejrzymy 28 października o godz. 20.05.

Utwór, który wykonał to przepiękna produkcja Michaela Boltona – “When a Man Loves a Woman”. Jak zaśpiewał ją Piotr? Możecie usłyszeć już teraz, a o dalszych losach płockiego wokalisty usłyszycie w “The Voice of Poland” już dzisiaj wieczorem.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji