REKLAMA

Niecodzienny gość na meczu Stoczniowca Płock. Przyleciał na stadion [FILM]

REKLAMA

W niedzielę, 21 listopada Stoczniowiec Płock rozgrywał na własnym boisku spotkanie z Narwią Ostrołęka. Zawodnicy nie spodziewali się, że ich zmagania zechce obejrzeć… pilot śmigłowca.

Jak relacjonuje klub Narew Ostrołęka, podczas spotkania ze Stoczniowcem Płock, które odbyło się 21 listopada, doszło do zaskakującego zdarzenia.

– W Płocku byliśmy świadkami niecodziennej sceny. Fragment spotkania Stoczniowca Płock z Narwią Ostrołęka postanowił zobaczyć niespodziewany gość. Pilot helikoptera, który przysiadł obok stadionu gospodarzy – informuje klub z Ostrołęki.

Niestety, doping niespodziewanego kibica nie pomógł płockim zawodnikom – Narew Ostrołęka zwyciężyła 2:1, przy czym druga bramka dla przeciwników Stoczniowca była samobójcza.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 8

 1. szczePan says:

  I znowu jedna osoba, wiele nicków. Masz już jeden problem i teraz dokładasz sobie następny. Ciąg dalszy celowego hejtu.
  A dla nie zorientowanych.
  Śmigłowiec jest nowy, jest własnością prywatną, stacjonuje na Radziwiu. Co ma do tego Aeroklub?

 2. bzwbk says:

  Hanna Radziwie jest za miastem hahaha .

 3. Jurek says:

  ale jak za miasto? Ludziom na wsi to już przeszkadzać nie będzie. Wasz klub więc niech latają nad Waszym miastem, a nie podpychanie innym bo miastowym za głośno.

 4. Do zirytowanego says:

  Pan trzyma śmigłowiec w Radziwiu-. Czepiają się jego, nie aeroklubu. Chcesz dokopać a znowu pudło. Ale widać, że jeszcze wezwania nie dostałeś…

 5. Jak to jest? says:

  Czy wolno tak parkować gdzie się chce? Czy tylko na miejscach parkingowych przeznaczonych dla statków powietrznych?

  • Zirytowany says:

   Nie można, ale płocki aeroklub ma to w dupie. Generują hałas i nic poza tym, co mieszkańcy mają z tego, że w środku miasta istnieje taki byt:(

   • Hanna says:

    pełna zgoda, niech się wynoszą za miasto z tymi starymi złomami. ludzie na cmentarzu dzień przed świętami listopadowymi a tu lata jakiś warkot przedpotopowy i ryczy nad głowami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU