REKLAMA

Nawrócony Frenchman odwiedzi Płock

REKLAMA

Frenchman to muzyk, znany między innymi z takich formacji jak Bass Medium Trinity (Marika/ABselektOR/Frenchman) i Jamal. W najbliższą sobotę odwiedzi nasze miasto, jednak jego obecność w Płocku nie będzie bezpośrednio związana z muzyką.

PowiązaneTematy

Działalność pół Polaka, pół Francuza jest dosyć obszerna. Od 2002 roku jego twórczość znalazła się na siedemnastu długogrających albumach. Frenchman jest znany ze współpracy z Mariką, HiFi Banda czy Guralem (Donguralesko). W 2011 roku ukazała się jego pierwsza solowa płyta, w pełni wyprodukowana przez niego, pt. „Świadectwo”. – Tematy poruszone na płycie są owocem długich przemyśleń i głębokiego nawrócenia; są świadomym przesłaniem odnośnie duchowości, problemów życia codziennego, a także niuansów polskiej sceny muzycznej i rodzimego showbiznesu – pisze muzyk na swojej stronie internetowej.

Artysta będzie gościem specjalnym sobotniego spotkania (6 grudnia o godz. 19 w katedrze) w ramach Diecezjalnego Dnia Wspólnoty Ruchu Światło – Życie. Wygłosi tam świadectwo swojej wiary.Frenchman to obok rapera Tau najśmielej głosząca swoje poglądy religijne osoba biorąca udział w polskiej kulturze hip-hop. Czy jedność duchowa zaowocuje wspólnym nagraniem lub szerszym projektem muzycznym? Pewnie odpowiedź na to pytanie nadejdzie wkrótce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU