Nakręcili film o Płocku i zgarnęli główną nagrodę

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Prezydent wręczył w środę nagrodę w konkursie “Mój Płock – Nasze Miasto” dla autorów najlepszego filmu promującego Płock jako miejsce przedsiębiorczych inicjatyw.

Konkurs był zorganizowany wspólnie przez urząd miasta i Stowarzyszenie Academia Economica. Udział w nim mogli wziąć wyłącznie mieszkańcy Płocka i powiatu. Żeby powalczyć o nagrodę, należało nakręcić film promujący nasze miasto jako miejsce przedsiębiorczych inicjatyw.

Najlepszą klip zrealizował Kamil Ziółkowski, który był pomysłodawcą, reżyserem, autorem zdjęć i montażystą filmu. Zdjęcia wykonali także Adrian Bugajny i Piotr Terebiński. Główne role zagrali Martyna Rajewska i Radosław Golik. Cała piątka jest grupą znajomych, którzy współpracowali już przy wielu projektach. Film, który zgłosili do konkursu był ich kolejnym wspólnym przedsięwzięciem. – Cieszę się, że w Płocku mieszkają tak ciekawi, zaangażowani i pomysłowi ludzie – mówił prezydent Andrzej Nowakowski, gratulując zwycięzcom zaraz po wręczeniu głównej nagrody, czyli nowoczesnego tabletu.

Reżyser nagrodzonej pracy ma na swoim koncie także inne sukcesy. W ubiegłym roku jego klip znalazł się w szóstce najlepszych obrazów biorących udział w konkursie na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji