REKLAMA

Najlepsze polskie cheerleaderki przyjadą do Płocka

REKLAMA

W pierwszy weekend czerwca w Płocku odbędą się IX Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders – Grand Prix Polski 2017. W Płocku zobaczymy 30 zespołów z różnych stron Polski między innymi: Gdańska, Gdyni, Krosna, Mszczonowa, Legionowa, Łochowa, Garwolina i Elbląga,Leszna i Legionowa.

03 czerwca 2017r. w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku odbędą się IX Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders. Impreza ma charakter otwarty i skierowana jest do wszystkich mieszkańców Płocka.

PowiązaneTematy

Turniej cheerleaders rozegrany zostanie w dwóch dywizjach pom dance i freestyle pom. W dywizji pom dance zobaczymy 5 kat. wiekowych. Wystąpią małe dziewczynki w wieku od 5-8 lat, juniorki młodsze, juniorki, seniorki i najstarsza grupa Senior II- (30+). W dywizji freestyle pom zobaczymy 3 kat. wiekowe: juniorki młodsze, juniorki i seniorki. Do Płocka przyjeżdża ponad 30 zespołów z różnych stron Polski między innymi: Gdańska, Gdyni, Krosna, Mszczonowa, Legionowa, Łochowa, Garwolina i Elbląga,Leszna i Legionowa. Płock będą reprezentować cheerleaderki z Zespołu SWPW-IMPRESJA (Imperia i Impact) oraz Akademii Cheerleaders IMPRESJI( Impulsik, Spark, Joy, Slide, Impuls i Aplauz).

Program:
10.0 – 12.00 Eliminacje
13.30 – 14.00 Ceremonia otwarcia mistrzostw
14.00 – 18.00 Finały i rozdanie nagród

Współorganizatorami Mistrzostw jest Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca „Impresja”, Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz Miasto Płock, które współfinansuje zawody ze środków Budżetu Miasta Płocka na rok 2017 w ramach wsparcia zadania publicznego pod nazwą „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”.
Ceremonia Otwarcia odbędzie się o godz. 13.30. Od godziny 14 rozpoczną się finały. Wstęp wolny.