REKLAMA

Nagrody gospodarcze trafiły do płockich firm

REKLAMA

Nagrody gospodarcze 2016 wręczono podczas sesji rady miasta laureatom dorocznego konkursu dla przedsiębiorców z Płocka.

– To kontynuacja konkursu Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany – mówił przed ogłoszeniem listy zwycięzców prezydent Andrzej Nowakowski. Przypomniał, że nagroda ma charakter honorowy.

Wcześniej wśród nagrodzonych znalazły się m.in. takie firmy jak PSS Zgoda „Społem”, płocki sklep Auchan, Orlen, hotel Herman, galeria Wisła i inni. W tym roku po raz pierwszy przyznano nagrodę w kategorii Pracodawca Roku.

Kapituła przyznała nagrodę „Kreatora Roku” Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku za inicjatywy związane z rozwojem wydziału pielęgniarskiego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w naszym mieście. Tytuł Pracodawcy Roku zdobyła firma rodzinna Kentro Marek Zdziemborski, a w kategorii Przedsiębiorstwa Społecznie Zaangażowanego nagrodzona została firma Wypożyczalnia Kontener Sp. Jawna.Wyróżnienia otrzymały firmy Solemus, Infracom i Prosker sp. z o.o.

– To wielka niespodzianka. Takie wyróżnienie na 25-lecie działalności! – cieszył się dyrektor szpitala wojewódzkiego, Stanisław Kwiatkowski. – W zakresie infrastruktury i rozwoju udało się wiele zrobić. Pozostało jeszcze wiele do zrobienia w zakresie relacji lekarz-pacjent i pielęgniarka-pacjent. Będziemy nad tym pracować – dodał Stanisław Kwiatkowski.

Marcin Gerwatowski z firmy Infracom dziękował za zauważenie ich firmy. Z kolei Małgorzata Gontarek, zajmująca się start up-ami w Płocku, zwracała uwagę radnych na znaczenie małych firm, które mają duży potencjał rozwojowy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU