REKLAMA

Nafciarze trenują przed spotkaniem z Norwegami

REKLAMA

Dzisiaj czeka nas pierwszy mecz Nafciarzy w fazie grupowej Pucharu EHF. Płocka drużyna już mobilizuje się przed wieczornym meczem z Norwegami.

To również pierwszy mecz naszych piłkarzy ręcznych po nieprzyjemnych wydarzeniach z środy, których konsekwencje poznamy dopiero we wtorek. Zawodnicy mają więc trudne zadanie skoncentrowania się na bieżących rozgrywkach, jednak trenerzy są dobrej myśli.

PowiązaneTematy

– Jednego mogę być pewien, wydarzenia ze środy jeszcze bardziej zmobilizują mój zespół do odnoszenia zwycięstw – Prezes SPR Wisła Płock Andrzej Miszczyński.

– Myślę, że wszystko zależy od nas – mówił trener Lars Walther. –  Jeśli stracimy szacunek do któregoś z tych zespołów, to mogą zacząć się nasze problemy. Wszystko tak naprawdę sprowadza się do tego, aby każdego przeciwnika traktować jak najbardziej poważnie, nie ważne czy gramy w Pucharze EHF, czy w lidze. Jeśli zabraknie tego respektu, zaczynasz myśleć wolniej, poruszać się wolniej i wszystko zaczyna się układać nie po twojej myśli.

Mecz Elverum Håndball – Orlen Wisła Płock już dzisiaj o godzinie 18, natomiast teraz zobaczcie, jak trenują nasi zawodnicy w Norwegii, w obiektywie Pawła Jakubowskiego.

źródło: sprwislaplock.pl