Lato można spędzać aktywnie. Dodatkiem do wakacyjnego leniuchowania może być oferta przygotowana przez Miejski Zespół Obiektów Sportowych. Jeśli lubisz aktywność na świeżym powietrzu, na pewno skusi cię któraś z dwóch propozycji.
Osoby szukające wewnętrznej równowagi i wyciszenia odnajdą się podczas „Jogi na molo”, prowadzonej przez Karolinę Spychalską, szefową Płockiej Akademii Jogi. Zajęcia odbywać się będą na podeście molo spacerowego w każdy czwartek o godzinie 18 i potrwają 60 minut.
Dla bardziej energicznych dedykowana jest „Zumba na piasku”. Te zajęcia z kolei odbywać się będą w każdy wtorek o godzinie 18. Zajęcia skierowane są dla wszystkich chętnych, bez względu na stopień zaawansowania. Potrwają 60 minut i są całkowicie bezpłatne. Nie trzeba też wcześniej się zapisywać. Zajęcia poprowadzi doświadczona instruktorka Anna Stusińska, z powodzeniem ucząca zumby młodych adeptów na zajęciach pod nazwą „Zumba Kids”, które odbywały się wiosną w Hali Sportowej w Borowiczkach.





















![Kto zapłaci za zmiany w lokalnej edukacji? [LIST RODZICÓW]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/przedszkole_rodzice-360x180.jpg)


![Młodzież szczerze o relacjach z dorosłymi [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/03/mlodziez_ma_glos4-360x180.jpeg)
![Wolontariusze ORLENU posadzili las w Łącku [FILM, ZDJĘCIA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/orlen_las-27-360x180.jpg)
![Zrobili film o płockim „Pałacu cudów”. Jak wygląda obecnie? [FILM]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/palac_cudow-360x180.jpg)







![Maraton życia i… książek. Tomasz Kominek o aktywności fizycznej i umysłowej [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/04/tomasz_kominek1-360x180.jpeg)





![PSL rozmawia o Polsce w Płocku. Kolej, S10, uniwersytet, wojsko… [FOTO]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/03/PSL_30032026-2-360x180.jpg)



