REKLAMA

Munoludy przyznane. Audioriver festiwalem roku!

REKLAMA

Już po raz czwarty plebiscyt Munoludy uznał płocki Audioriver za najlepszy polski festiwal roku. W tegorocznym plebiscycie oddano najwięcej głosów ze wszystkich dotychczasowych edycji.

Munoludy to coroczny plebiscyt internautów, podsumowujący działania środowisk, związanych z organizacją i promocją festiwali oraz innych imprez muzycznych w Polsce. Stworzony został przez prężnie działający na rynku serwis muzyczny Muno.pl, stawiający sobie za cel promowanie wszelkich przejawów muzycznych w Polsce, informowanie o najnowszych koncertach i najciekawszych trendach klubowych. Jego idea opiera się głównie na interaktywnej współpracy klubowiczów, fanów z całej listy gatunków muzycznych, którzy szybko reagują, podrzucają ciągle nowe pomysły na newsy, recenzje, artykuły, wywiady z artystami, dokumentują na zdjęciach i filmach wszelkie przejawy polskiego życia muzycznego. Nie dziwi więc, że serwis chwali się dysponowaniem w swojej bazie bogatym zbiorem ponad 20 tysięcy imprez czy 70 tysięcy zdjęć koncertowych.

W tegorocznym głosowaniu, w ośmiu kategoriach, wzięła udział rekordowa liczba uczestników. 32.461 głosów zdecydowało, kto zostanie artystą, didżejem, zespołem, czy odkryciem roku oraz jaka impreza, koncert, czy klub, zdobędzie laury zwycięstwa. Płockiemu Audioriverowi przypadła w udziale wygrana w kategorii festiwalu roku. I to po raz czwarty z rzędu!

W tym roku nasz rodzimy Audioriver obchodzi 10. urodziny, zatem taka wygrana niewątpliwie podkreśli wyjątkową, jubileuszową edycję, stając się jednocześnie sporym wyróżnieniem dla Płocka i dając ogromną satysfakcję organizatorom.Dla przypomnienia, festiwal Audioriver to open-airowy, trzydniowy, międzynarodowy festiwal muzyki elektronicznej organizowany corocznie w lipcowy weekend na plaży nad Wisłą oraz na rynku Starego Miasta. Gromadząc tysiące fanów z kręgu muzyki elektronicznej i alternatywnej, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Coraz liczniej przybywa do nas młodzieży z krajów europejskich, coraz częściej koncerty uświetniają światowe tuzy sceny EL.

Tegoroczny Audioriver odbędzie się, miejmy nadzieję, w gorący weekend 24-26 lipca. Zresztą, możemy zapewnić, że niezależnie od aury, atmosfera pod sceną na pewno stanie się gorąca. Jak zawsze.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU