Multimedialna wystawa… hamburgerów

REKLAMA

Jak wygląda restauracja popularnej sieci fast food od zaplecza? Jakie surowce używane są do wytwarzania dań, które w ogromnych ilościach zjadane są przez ludzi na całym świecie? W najbliższy piątek będzie można przekonać się o tym w trakcie nietypowej wystawy.

Taką oryginalną promocję swoich produktów realizuje McDonald’s, który ruszył w Polskę z interaktywną ekspozycją. W najbliższy piątek, 1 maja, wystawa zawita do Płocka.

PowiązaneTematy

Na Nowym Rynku po raz pierwszy w tym roku będzie można obejrzeć wystawę, która inicjuje cały cykl spotkań z mieszkańcami polskich miast. W godzinach 11-18 płocczanie, na platformie ciągniętej przez wielką amerykańską ciężarówkę, będą mogli wirtualnie „dotknąć” surowców, z których przygotowywane są produkty w sieciówce, za pomocą Paneli 3D, w kinie 3D obejrzeć uprawy warzyw, a dzięki Goglom Vrizzmo 3D – zajrzeć do kuchni restauracji McDonald’s.

Na zakończenie wycieczki można sprawdzić swoją wiedzę na temat firmy w krótkim teście i otrzymać zaproszenie na poczęstunek do ustawionego obok mobilnego food trucka.