Monika Tyburska wielkim zaskoczeniem The Voice of Poland

REKLAMA

„Jesteś dla mnie wielkim zaskoczeniem” – jak jeden mąż powtarzali trenerzy, a zarazem jurorzy programu The Voice of Poland po występie Moniki Tyburskiej z Płocka. W sobotę na antenie telewizyjnej Dwójki mogliśmy zobaczyć jej występ w ramach tzw. „Bitwy”, w której zmierzyła się z koleżanką ze swojego zespołu – Kingą Kutrzubą.

– Mimo przegranego ringu, czuję się wygrana, ponieważ pokonałam kolejne wyzwania – mówiła w rozmowie z nami płocka wokalistka. – Chciałam po prostu sprawdzić swoje siły i możliwości.

PowiązaneTematy

Dziewczyny wykonały wspólnie utwór pt. „Poszłabym za tobą” zespołu Breakout. Zdobyły gromkie brawa od publiczności, a Monika wiele pochwał i słów uznania od jury, ale to do Marka Piekarczyka, wokalisty zespołu TSA należała decyzja, która z dziewczyn przejdzie do kolejnego etapu.

Patrycja Markowska jako pierwsza wyrywała się do wyrażenia opinii. – Super wykonanie! Jesteś dla mnie wielkim zaskoczeniem – mówiła wokalistka o Monice. – Ta droga, którą przeszłaś jest niesamowita – dodała Markowska.

Natomiast Baron z zespołu Afromental oficjalnie przyznał, że wybrałby Monikę. – Jesteś wielkim zaskoczeniem i naprawdę „kopara” mi opadła, że tak trzyma się ciebie rock’n’roll, a ty jego. Wielkie gratulacje i myślę, że skłaniam się w twoją stronę, jeśli chodzi o wybór.

– Obie macie kawał głosu – zaczęła Justyna Steczkowska. – Ale ty Monika poleciałaś takim wysokim dźwiękiem, taką siłą, że było to dla mnie wielkim zaskoczeniem. I czyściutko w punkt! Skłaniałabym się w twoją stronę, ale na szczęście decyzja należy do Marka.

Wokalista TSA, trener uczestniczek, pochwalił je za wykonanie. – Monika, która wydawałaby się być taka delikatna i wystraszona pokazała pazura. I to jest piękne! Jestem bardzo rozdarty, ale jednak… Kinga.

Monika przyznaje, że miała mało czasu na przygotowanie piosenki. – To była przede wszystkim walka ze sobą, ta piosenka była trochę na przekór mojej stylistyce – mówiła i mimo przegranej, wcale nie żałuje udziału w The Voice of Poland. Natomiast widzowie sprzeciwiają się wyborowi Marka Piekarczyka. Na Faceboooku oraz w komentarzach na Youtube wskazują Monikę, jako zwyciężczynię tej bitwy.