REKLAMA

MON-POL jedzie do Gdańska

REKLAMA

Drużyna kobiecej koszykówki z Płocka w środę wybierze się do Gdańska. Zaległe spotkanie 9. kolejki z Politechniką, będzie kolejnym arcytrudnym spotkaniem. Politechnika obecnie zajmuje miejsce trzecie i o jeden punkt wyprzedza płocczanki.

Gdańska drużyna przegrała do tej pory tylko jeden mecz. W derbach Gdańska musiały uznać zdecydowaną wyższość AZS Uniwersytetu Gdańsk. Porażka we własnej hali 49:72, nie była na pewno przyjemną. Jednak od tej porażki Politechnika kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, kolejno odprawiając: Basket 25 II Bydgoszcz 82:46, AZS UW Warszawski 60:40, VBW GTK II Gdynia 77:70, SMS Pzkosz Łomianki 54:47, Lider Pruszków 55:52, Sokołów Podlaski 61:58 i SMS Pzkosz II Łomianki 67:36.

Spoglądając więc na wyniki, należy zauważyć, że Politechnika Gdańska potrafiła ogrywać bardzo mocne drużyny na ich terenie, jak np. Lider Pruszków. Pierwszy mecz może był tylko wpadką. Choć właśnie z lokalnym rywalem, który jest obecnie liderem, świetnie poradził sobie MON-POL. Płocczanki z liderem na jego terenie wygrały 83:68.

Nieco podrażniona drużyna MON-POLu zdaje sobie z pewnością sprawę, że to spotkanie będzie ważne dla układu tabeli, ale również może okazać się cenne, by zamazać w pamięci ostatnią porażkę. Płocczanki nie będę tym razem faworytem, ale na pewno będą chciały sprawić niespodziankę. Zespół prowadzony przez trenera Jasińskiego stać na wygrywanie z takimi rywalkami. Dlatego mocno będziemy trzymać kciuki, by MON-POL wygrał i ponownie był na podium. Mocna obrona będzie w tym meczu kluczowa, a w tym elemencie płocczanki potrafią zniechęcić rywala.Politechnika Gdańska – MON-POL Płock, środa 6 grudnia o godzinie 19.15.

Marek Wojciechowski

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Łukasz says:

    Zastanowicie sie nad zdjeciem….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU