Molo do wynajęcia

REKLAMA

A właściwie jego część, czyli kawiarnia, znajdująca się na końcu płockiego molo. Miejski Zespół Obiektów Sportowych czeka na potencjalnych najemców jeszcze nieco ponad tydzień.

Lokal, przeznaczony na kawiarnię, nie był dotychczas wynajmowany ze względu na prace, związane z zabezpieczeniem molo przed naporem kry. W ubiegłym roku spowodowały one konieczność czasowego ograniczenia dostępu do pomostu. Jednak – jak zapowiada ratusz – prace nad budową falochronu potrwają najpóźniej do końca czerwca i od tego momentu molo powinno być już dostępne bez ograniczeń przez cały rok. Właśnie dlatego MZOS ogłosił przetarg na wynajęcie, znajdującego się na końcu obiektu lokalu użytkowego o powierzchni blisko 180 mkw.

PowiązaneTematy

Potencjalni najemcy mają czas na składanie ofert do 26 kwietnia, do godz. 14. Do podpisania będą mieli dwie umowy: jedną z Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej na dzierżawę gruntu pod lokalem (trzeba zapłacić 5 tys. zł za rok), drugą – z MZOS na wynajęcie lokalu. Cena wywoławcza za metr wynosi jeden zł.

Szczegóły ogłoszenia na: www.mzos.ump.pl.