Mnóstwo wypadków i nietrzeźwi kierowcy – weekend policyjnym okiem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na terenie miasta i powiatu doszło do niemal 30 kolizji. Dodatkowo mundurowi zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierowców – trzech na terenie miasta i dwóch w ościennych miejscowościach.

W Płocku pijanych kierowców zatrzymano na ul. Jaśminowej, Kalinowej i Bielskiej. Z kolei w powiecie w Chojakach (gm. Słubice) i Drobinie.

Jedno ze zdarzeń mundurowi zakwalifikowali także jako wypadek. W piątek 11 marca na skrzyżowaniu ul. Popiełuszki i Browarnej kierujący samochodem honda przy skręcie nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka rowerzyście. Poszkodowany został przewieziony do szpitala. – Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu – uspokoił Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji.

W sobotę na ul. Grodzkiej z jednego z lokali gastronomicznych skradziono portfel, w którym oprócz pieniędzy były też dokumenty i biżuteria. Poszkodowany oszacował straty na 950 zł. Mundurowi odnotowali jeszcze jedną kradzież. Tym razem z piwnicy na ul. Gwardii Ludowej zniknęły meble ogrodowe o wartości 600 zł. Problem polega na tym, że do tej kradzieży mogło dojść równie dobrze w styczniu…

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji