Czy moje dziecko ma autyzm?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Płockie Stowarzyszenie na rzecz osób z autyzmem “Odzyskać Więzi” chce uczcić w sposób szczególny Światowy Dzień Autyzmu, który obchodzić będziemy już 2 kwietnia. Każdy rodzic, którego coś niepokoi w zachowaniu jego dziecka, będzie miał okazję przyjść na darmową konsultację do specjalisty. 

Konsultacje pod nazwą “Czy moje dziecko ma autyzm?” są częścią ogólnopolskiej akcji Światowy Dzień Autyzmu, którą zorganizował Poradnik Autystyczny.

To ważne dla rodziców spotkanie odbędzie się 2 kwietnia od godziny 10 w siedzibie Stowarzyszenia, przy ul. 3 Maja 18 lok. 204.

– Wiemy jak ciężko dostać się do specjalisty, stąd pomysł na bezpłatne konsultacje dla rodziców, których coś niepokoi w zachowaniu dziecka – mówi Renata Szpilkowska-Lorenc, przewodnicząca stowarzyszenia.

autystyczny_plakat_kwiecen2Jeśli twoje dziecko ma trudności w kontaktach z rówieśnikami, niewłaściwie przywiązuje się do przedmiotów, używa zabawek niezgodnie z przeznaczeniem, nie reaguje na bodźce słuchowe, ma trudności w wyrażaniu potrzeb – przyjdź z nim do specjalistów pedagogów, psychologów i logopedów ze stowarzyszenia “Odzyskać Więzi”. Zgłoszeń można dokonywać drogą mailową  odzyskacwiezi@gmail.com z dopiskiem KONSULTACJA.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji