REKLAMA

Młodzież stworzy płockiego bloga

REKLAMA

Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka” w ramach I edycji konkursu grantowego dla osób indywidualnych, przygotowała projekt „Blogerzy nad Wisłą”, dzięki któremu młodzież stworzy miejskiego bloga. Konkurs finansowany będzie z darowizn PKN Orlen i Basell Orlen Polyolefins.

PowiązaneTematy

W maju i czerwcu w Płocku zostaną przeprowadzone warsztaty dla młodzieży, dzięki którym młodzi ludzie dowiedzą się, w jaki sposób stworzyć własnego bloga.

Według wstępnych planów, pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę, 16 maja. Mają trwać 4 godziny, a organizatorzy nadali im tytuł „Niech moc będzie z Tobą. Jak być Jedi w Internecie?”.Następne dwa zajęcia zostaną przeprowadzone w piątek i sobotę, 22 i 23 maja. Tematem drugiego, pięciogodzinowego spotkania będzie „Od psa-pająka do popularnego blogera, czyli jaka jest przyszłość Internetu?”. Natomiast trzecie, również pięciogodzinne zajęcia, odbędą się pod tytułem „Płock w Internecie. Opowiedzmy o nim!”.

Kolejne zajęcia zostały przewidziane na sobotę, 30 maja. Pięciogodzinne spotkanie będzie nosiło nazwę „Od zera do… blogera!”. Podany plan jest roboczy i może jeszcze ulec zmianie po pierwszym spotkaniu z młodzieżą.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU