REKLAMA

Młoda Wisła w walce kolejne ligowe punkty

REKLAMA

Wisła II Płock w sobotę  rozegra swoje ostatnie spotkanie w tym roku, które jednocześnie będzie ostatnim spotkaniem w pierwszej rundzie. Podopieczni Roberta Jankowskiego są zdecydowanym faworytem meczu z SPR Siedlce.

PowiązaneTematy

Młoda Wisła ma w tym sezonie jeden cel, a mianowicie awans na zaplecze Superligi. Wszystko do tej pory idzie zgodnie z planem i wydaje się, że zdobycie Mistrzostwa II ligi dla tej ekipy jest tylko udokumentowaniem ich wielkich umiejętności. Rezerwy Nafciarzy po dwunastu kolejkach są zdecydowanym liderem w swojej grupie, z dorobkiem 22 punktów. Jedynym rywalem, który był w stanie pokonać Wisłę II Płock był MKS Wieluń. Jednak to nie przeszkodziło tym młodym chłopakom i kolejne mecze padły ich łupem.

Przeciwnik, z którym zagrają w najbliższą sobotę jest jednym ze słabszych, bo zajmuje dopiero 13. miejsce, z zaledwie dwoma punktami na koncie. Można więc powiedzieć, że będzie to pojedynek Dawida z Goliatem. Warto jednak pamiętać, że to jest II liga, a na tym szczeblu rozgrywek wszystko jest możliwe. Podopieczni trenera Jankowskiego zapewniają, że zagrają na maksymalnych obrotach i w pełni skoncentrowani, by w dobrych nastrojach udać się na przerwę świąteczną.Wszystkich fanów szczypiorniaka zapraszamy na to spotkanie, by podziękować tym zawodnikom, którzy są poważnym zapleczem pierwszej drużyny Wisły.

Wisła II Płock – SPR Siedlce
13 grudnia o godzinie 12.30 w hali Politechniki

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU