REKLAMA

Mikołajki na sportowo. W Sierpcu

REKLAMA

W nadchodzący weekend na basenie sierpeckiego Hotelu Skansen odbędzie się I edycja zawodów pływackich „Pływaj ze Świętym Mikołajem”. To jedyna w swoim rodzaju okazja dla młodych pływaków, amatorów z Sierpca, aby sprawdzić swoje umiejętności. Udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Już w najbliższą niedzielę, 6 grudnia, sierpecki hotel zamieni się w areną wodnych zmagań i wielkiej sportowej rywalizacji.

Organizatorzy do wzięcia udziału w tych niepowtarzalnych zawodach zapraszają dwunastoosobowe (6 dziewczynek i 6 chłopców) reprezentacje szkół podstawowych z klas I-VI.

Zawodnicy startować będą w dwóch kategoriach wiekowych (osobno dziewczęta i chłopcy), klasy I-III oraz klasy IV-VI i będą mieli do pokonania dystans o długości 36 m (2 długości basenu).– Jest nam niezmiernie miło, że możemy zorganizować zawody pływackie w tym wyjątkowym dla dzieci dniu, jakim są Mikołajki – powiedziała Urszula Tomaszewska, Dyrektor Zarządzająca Hotelem Skansen. – Ideą tej wodnej rywalizacji jest przede wszystkim dobra zabawa w świątecznej atmosferze oraz propagowanie sportu i zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej i mieszkańców Sierpca. Emocje z pewnością będą nie mniejsze, niż przy rywalizacji profesjonalnych zawodników pływackich – dodała.

Wszyscy najlepsi zawodnicy niedzielnych zawodów otrzymają pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsze reprezentacje szkół dodatkowo dostaną również okolicznościowe puchary. Ponadto, dla każdego uczestnika organizatorzy przewidują paczkę niespodziankę.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU