Mikołaje odwiedzili Szpital Świętej Trójcy

REKLAMA

Mikołajki w Szpitalu Świętej Trójcy w tym roku rozpoczęły się dwa dni przed przed oficjalną datą tego święta. Wszystko to za sprawą wyjątkowych gości, którzy już 4 grudnia postanowili odwiedzić małych pacjentów szpitala.

Jako pierwsi Oddział Pediatryczny i Neonatologiczny odwiedził Prezydent Płocka, Andrzej Nowakowski oraz przedstawiciele SPR Wisły Płock – Tiago Rocha i Zbigniew Kwiatkowski oraz kierownik drużyny, Grzegorz Markiewicz.

PowiązaneTematy

Pod koniec tej szczególnej wizyty dzieci otrzymały od gości mnóstwo prezentów. Swoje podarunki dla najmłodszych przekazało również C.H. Auchan w Płocku.

Kolejna moc atrakcji czekała na dzieci w dzień Mikołajek, a więc 6 grudnia. Najpierw Oddział Pediatryczny odwiedził Święty Mikołaj z Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku, któremu towarzyszyły postaci z bajek. Później na terenie szpitala pojawiło się także kilkudziesięciu MotoMikołajów na motocyklach.

Dla dzieci, jak również ich rodziców, był to wyjątkowy czas, w którym chociaż na chwilę mogli zapomnieć o kłopotach dnia codziennego. Otrzymane prezenty sprawiły wszystkim ogromną radość, a uśmiech, który zagościł na twarzach dzieci, był najpiękniejszym podziękowaniem.