REKLAMA

Mieszkania w 3D, niska prowizja… Idea – nowoczesne biuro nieruchomości

REKLAMA

– Otwierając swoje biuro, kierowałam się myślą, żeby zbudować lepszy wizerunek pośrednika – mówi Małgorzata Żółtowska, właścicielka biura nieruchomości Idea, mieszczącego się w otwartej niedawno Przetworni. Jaki ma pomysł na swój biznes, jakie innowacyjne rozwiązania oferuje?

Firma, mieszcząca się przy Synagogalnej jest wprawdzie nowa, ale jej szefowa ma pięcioletnie doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami. A do tego innowacyjne na płockim rynku rozwiązania.

Małgorzata Żółtowska przyznaje: zdarza się, że klienci mają nie za dobre zdanie o pośrednikach nieruchomości.

Idea? To profesjonalizm

Małgorzata Żółtowska, fot. Biuro Nieruchomości IDEA
Małgorzata Żółtowska, fot. Biuro Nieruchomości IDEA

– Chcę budować lepszy wizerunek pośrednika – zapowiada już na wstępie. – Aby nie był kojarzony z opisywanymi w prasie agentami, których jedynym celem pracy jest zbieranie podpisów na umowach i nie zawsze kompetentne pokazywanie domów lub mieszkań. Nie chcę, by moja praca pośrednika polegała tylko na „kojarzeniu stron”, jak to się fachowo nazywa – wyjaśnia Małgorzata Żółtowska.

Jak wygląda usługa w nowym biurze nieruchomości? Składa się na nią przyjęcie i opisanie oferty, zrobienie jej zdjęć, w razie potrzeby poprawienie jej wizerunku, reklamowanie oferty, poszukiwanie nabywcy, udział w prezentacjach i negocjacjach, udzielanie porad prawnych i podatkowych, przygotowanie umów przedwstępnych i ostatecznych, spisanie protokołu przekazania itd.

Wirtualne zwiedzanie, dobre zdjęcia, niska prowizja…

Ale są też innowacyjne rozwiązania, rzadko spotykane w biurach nieruchomości. – W mojej ofercie są między innymi wizyty wirtualne, dzięki którym możemy szczegółowo obejrzeć daną ofertę bez wychodzenia z domu i zaoszczędzić czas klienta – wymienia Małgorzata Żółtowska. – Stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę, dlatego jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie – dodaje.

Fot. Biuro Nieruchomości IDEA
Fot. Biuro Nieruchomości IDEA

Ponadto, zdjęcia nieruchomości są wykonywane najnowocześniejszym sprzętem, a oferty prezentowane z należytą starannością i dbałością. – Dobre fotografie przyciągają uwagę już na etapie przeglądania ofert, co powoduje, że pierwszy kontakt potencjalnego klienta z naszym biurem jest bardzo pozytywny. Dobre kadry, lepsze oświetlenie – na to stawiamy – tłumaczy właścicielka Biura Nieruchomości Idea.

I najważniejsze: nietypowa na płockim rynku, bardzo atrakcyjna prowizja. – Wprowadzam 1 zł prowizji od strony sprzedającej, żeby cena nieruchomości nie była sztucznie zawyżana ze względu na powszechne płacenie prowizji od dwóch stron. A przecież to zawsze i tak płaci strona kupująca, więc prowizje przeważnie wlicza się do ceny nieruchomości – wyjaśnia Małgorzata Żółtowska.Fot. Biuro Nieruchomości IDEA
Fot. Biuro Nieruchomości IDEA

Biuro posiada specjalne oprogramowanie modułowe, składające się w optymalnej z konfiguracji: systemu dla biur nieruchomości, modułu eksportu ofert na portale ogłoszeniowe (dzięki czemu klient ma pewność, że oferta nieruchomości trafi w bardzo szybkim czasie na wszystkie znane portale), a także ze zintegrowanej najnowocześniejszej strony internetowej, przeznaczonej dla urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych.

Ważna jest też wygoda korzystania ze strony internetowej, również przez obcokrajowców (strona – co także nietypowe – jest w dwóch językach). – Nasza strona internetowa ma charakter responsywny, co oznacza, że dostosowuje się do ekranu, na którym jest aktualnie wyświetlana. Daje to szybki dostęp do przeglądania ofert, wyświetlania zdjęć czy pobierania załączonych do oferty dokumentów – zapewnia Małgorzata Żółtowska.

idea_nieruchomosci-7Celem jej biura jest to, by firma była postrzegana przez owoce jej pracy, a sama funkcja pośrednika była odbierana jako potrzebna. – Zwracam dużą uwagę na elementy reklamowe mojej firmy, mojego biura, ale przede wszystkim na moje oferty, z którymi klienci będą mieć bezpośrednią styczność – mówi właścicielka biura nieruchomości. – Nie chcę być „prezenterem nieruchomości”, tylko specjalistą w swojej branży.

Firma mieści się w samym centrum Płocka, w nowoczesnym budynku Przetwornia przy ul. Synagogalnej 4, w którym do dyspozycji klientów jest m.in. wyposażony biurobar i sala spotkań.

Więcej szczegółów na temat nowoczesnego biura pośrednictwa nieruchomości znajdziecie na stronie nieruchomosci-idea.pl.

idea_nieruchomosci_nowy_adres_1


REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU