Miasto żyje online

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W nowym Płockim Miesięczniku Kulturalnym “Miasto Żyje”, wydawanym przez Urząd Miasta Płocka, można teraz znaleźć m.in. kalendarium imprez kulturalnych i sportowych oraz informacje na temat wydarzeń z historii, również historii Płocka.

Publikacja wydawana od stycznia przez Urząd Miasta Płocka oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Zastąpiła dotychczasowy “Informator Miejski”, poszerzając zakres tematyczny, zmieniając format i szatę graficzną. Miesięcznik ma formę kalendarza i, podobnie jak kalendarz, zawiera katalog imion na każdy dzień miesiąca oraz ciekawostki.

– Mamy nadzieję, że “Miasto Żyje” ułatwi mieszkańcom i turystom dostęp do informacji na temat oferty przygotowanej przez różne podmioty, nie tylko związane z płockim samorządem – tłumaczy prezydent Andrzej Nowakowski.

Dlatego wszyscy, którzy chcą poinformować o organizowanym przez siebie wydarzeniu, mogą to zrobić na łamach miesięcznika. Trzeba tylko dostarczyć z odpowiednim wyprzedzeniem informację do Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki (na adres pokis@pokis.pl) lub do Wydziału Promocji i Informacji UMP (komunikacjaspoleczna@plock.eu).

Nowe “Miasto Żyje” jest bezpłatne, publikowane w nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Znaleźć je można m.in. w płockich punktach handlowych, lokalach gastronomicznych, instytucjach kultury, szkołach ponadgimnazjalnych i wyższych.
Miesięcznik można również pobrać lub przeczytać na portalu www.plock.eu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji