Masz firmę? Tego jeszcze w Płocku nie oferowano…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W październiku udało nam się ustanowić kilka rekordów – ważnych dla nas i naszych klientów. Przekroczyliśmy zainteresowanie na poziomie 30.000 fanów na Facebooku, 120.000 unikalnych użytkowników w skali miesiąca na portalu, a gazeta, pomimo gwałtownego zamykania się tytułów płatnych i bezpłatnych, utrzymuje się na stałym poziomie wydawniczym.

Dokładnie rok temu doceniono nas, przyznając z rąk ministra gospodarki i rozwoju odznaczenie za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczpospolitej Polskiej. Zmotywowani, zadowoleni i energiczni przystąpiliśmy jeszcze intensywniej do pracy, jednak teraz, po kolejnym roku, ciężko już będzie o wyższe wyniki. Ilość osób, które możemy zainteresować treściami, jest stała.

Niemniej, i na to mamy już antidotum ;) Teraz, jako dumne, lokalne mikroprzedsiębiorstwo, sami możemy coś zaproponować naszym nowym klientom.

W wydaniu gazety PetroNews 20 października, przeznaczamy 2 strony w gazecie na Wasze oferty czy reklamy i… to WY podajecie swoją cenę.

moduly

Działa to dokładnie tak, jak zrozumieliście. Prześlijcie do nas materiały oraz propozycję Waszej ceny, a my ją zaakceptujemy i odeślemy fakturę na podaną kwotę (kwotę podajcie netto). Przygotujemy reklamę, podeślemy do akceptacji, a w najbliższym wydaniu dotrzecie do naszych czytelników w Płocku i powiecie płockim, a także częściowo sierpeckim i gostynińskim.

Reklama będzie mieć wielkość 101×35 lub 35×74 mm – nie rozpisujcie się więc :) Sugerujemy prosty i czytelny przekaz oraz kontakt.

Nasza propozycja jest jednorazowa i dotyczy jednego wydania. Zapraszamy!

W formularzu poniżej wpiszcie m.in proponowaną cenę, dane waszej firmy, NIP, telefon kontaktowy oraz propozycje tego co powinno znajdować się na waszej reklamie. Możecie dodać również grafikę.

Ze względu na fakt, że możemy zareklamować tylko 40 firm – liczy się termin nadesłania zgłoszenia. Zgłoszenia przyjmujemy do 17.10.2016

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj plik. jpg lub jpeg do 2mb


Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji