Maraton w rytmie zumby

REKLAMA

Macie ochotę poćwiczyć zumbę? A może nauczyć się tego energetycznego tańca? Wspaniała okazja czeka już 16 czerwca w trakcie I Maratonu Zumby.

I Maraton Zumba z siłownią Arena rozpocznie się 16 czerwca o godz. 12, planowane zakończenie o godz. 15. Maraton poprowadzą:
– Paweł Okupniarek – instruktor Zumby z Kazimierza Biskupiego, który doświadczenie zdobywał m.in. w Egipcie,
– Anna Fabiszewska, dyplomowany instruktor tańca z Płocka, której już od najmłodszych lat największą pasją jest taniec,
– Joanna Gałka-Walczykiewicz z Łowicza – z wykształcenia aktorka scen muzycznych  i pedagog wychowania artystycznego, z zamiłowania instruktorka zumby, członek Zumba Instructor Network.

PowiązaneTematy

Rozpoczęły się już zapisy, jeśli macie ochotę wziąć udział w maratonie, zapisywać można się pod numerem 785-661-483 od poniedziałku do piątku w godz. 8-18.
Opłata wpisowa wynosi 25 zł (do 13 czerwca) i 35 zł (od 14 czerwca):
1) od 3 do 13 czerwca kwotę w wysokości 25 zł należy przelać na konto Centrum Widowiskowo-Sportowego (numer konta będzie podany w e-mailu, wysyłanym po każdym zgłoszeniu telefonicznym), przy czym wpłaty należy dokonać najpóźniej do 13 czerwca. W tytule przelewu należy wpisać: Opłata wpisowa za I Maraton Zumby.
2) od 14 czerwca wpłaty w wysokości 35 zł będzie można dokonać jedynie w kasie siłowni Arena przy Pl. Celebry Papieskiej – wejście K5.