Majówka ze szczypiornistami i… KSW

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

SPR Wisła Płock przygotowała dla płocczan nietypowy sposób na spędzenie ostatnich dni majówki. 3 i 4 maja Orlen Wisła Płock zmierzy się z Górnikiem Zabrze w walce o finał Mistrzostw Polski. Ale nie tylko taka atrakcja czeka na kibiców – będzie grill, wata cukrowa, prażona kukurydza i atrakcje dla dzieci.

Dwa sportowe pojedynki to wystarczający powód, żeby w weekend odwiedzić Orlen Arenę. Organizatorzy zapewnili jednak jeszcze inne propozycje. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę, kibice będą mogli skosztować dań z grilla. W sobotę natomiast odbędzie się Dzień z Dzieckiem w Orlen Arenie – dla maluchów przygotowany zostanie poczęstunek w postaci darmowej waty cukrowej oraz prażonej kukurydzy. Dzieci będą mogły także wziąć udział w warsztatach tworzenia biżuterii, prowadzonych przez Pana Koralika. Natomiast po ostatnim gwizdku sędziego, maluchy wbiegną na parkiet, gdzie spotkają się z piłkarzami ręcznymi.

W niedzielę niespodziankę przygotował partner SPR – Grupa DSF. W holach spacerowych hali sportowo-widowiskowej można spotkać się z zawodnikami KSW: Karoliną Kowalkiewicz, Marcinem Różalskim oraz Rafałem Moksą. W specjalnej strefie KSW kibice obu dyscyplin będą mogli m.in. zdobyć autograf swoich ulubionych zawodników. Jak zapowiadają organizatorzy, tego dnia do wygrania będą bilety na galę KSW27 – Cage Time, która odbędzie się 17 maja w Gdańsku. Sponsorem nagród jest Grupa DSF.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji