Magda Femme i Wakacyjna Klinika Odchudzania

REKLAMA

PowiązaneTematy

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Galerii Mazovia, gdzie swoją inaugurację będzie miała Wakacyjna Klinika Odchudzania – kompleksowy, dwumiesięczny program, w którym udział dla 25 uczestników ufundowały płockie firmy i instytucje.

Scenariusz zarówno całego programu, jak i samej niedzielnej imprezy jest zacny. Zobaczymy pokazy zabiegów wyszczuplających City Spa, trenerzy z Klubu Pure pokażą jak prawidłowo ćwiczyć, na scenie kucharz przygotuje lekkie dania dla publiczności, będzie można porozmawiać z dietetykiem i psychologiem, a także sporo dowiedzieć się na temat zdrowego odżywiania w loży specjalistów. Nie zabraknie też konkursów (w tym również dla dzieci), w których do wygrania będą m.in. kosmetyki, vouchery na kręgle i zabiegi wyszczuplające.

W trakcie eventu można jeszcze zgłaszać się do dwumiesięcznego programu – trzeba w tym celu wypełnić kupon, dołączony do ulotek i wrzucić go do urny, która znajduje się w Punkcie Informacyjnym Galerii Mazovia. Czas na to mamy do końca imprezy, czyli do godz. 17. Na zakończenie wystąpi gość specjalny – Magda Femme, z utworami z najnowszej płyty „Retro Love”.

Z piosenkarką płocczanie mają okazję jeszcze spotkać się wieczorem, w Fantasy Park, gdzie poprowadzi karaoke. Wstęp jest wolny dla wszystkich, więc będzie można również zrobić sobie zdjęcia i uzyskać autograf wokalistki.

A co w samym programie Wakacyjnej Kliniki Odchudzania? Uczestnicy odbędą sesje z psychologiem i dietetykiem, nauczą się jak samemu kupować i komponować produkty, a przede wszystkim sami skomponują swój jadłopis na podstawie tego, czego się nauczą. Nie zabraknie oczywiście ćwiczeń ruchowych, a o skórę zadbają zabiegi wyszczuplające, serwowane w City Spa. Po dwóch miesiącach przyjdzie czas na podsumowanie wyników, a dla trzech osób z najlepszymi rezultatami przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Patronat honorowy nad akcją objął Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Płocczanie będą mogli odchudzić się dzięki życzliwości płockich firm i instytucji, które ufundowały vouchery, m.in.: Urzędowi Miasta Płocka, Szpitalowi Świętej Trójcy, Agencji Rewitalizacji Starówki, CNH Polska Sp. z o.o., Europejskiemu Centrum Kształcenia PASCAL, Perfect Body Center. Patronat medialny nad imprezą objął PlockCafe, Plocek oraz Teraz Płock.


Wakacyjna Klinika Odchudzania
Galeria Mazovia
15 lipca, godz. 13-17
scena główna (parter, na miejscu fontanny)