REKLAMA

Łukasz Nadolski piłkarzem Siarki

REKLAMA

Łukasz Nadolski, były kapitan nożnej Wisły Płock, został piłkarzem Siarki Tarnobrzeg. Jak podaje klub, popularny „Nadol” podpisał dwuletni kontrakt. 

Nadolski w barwach Wisły występował od 2010 roku. Zaliczył on zarówno spadek do II ligi, jak i awans. Mogliśmy go oglądać w 110 meczach ligowych i trzech pucharowych. Zdobył podczas nich cztery gole. Łukasz Nadolski rozwiązał kontrakt z płockim klubem w grudniu, 2013 roku i od tamtej pory szukał nowych barw.

Jak już informowaliśmy, były Nafciarz wczoraj przechodził badania wydolnościowe w klubie z Tarnobrzegu. Jak się okazało Nadolski przeszedł wszelkie testy i dziś, w piątek 17 stycznia, podpisał umowę. – Były kapitan Wisły Płock podpisał dwuletni kontrakt – poinformowały władze klubu. – Serdecznie witamy w Tarnobrzegu – czytamy w komunikacie.Łukasz Nadolski rozpoczął przygotowania do sezonu z nową drużyną. Pojedzie też na obóz przygotowawczy do Ulanowa.

KS Siarka Tarnobrzeg to klub założony w 1957 roku, który obecnie gra w II lidze. W sezonach 1992/1993, 1993/1994 oraz 1995/1996 drużyna występowała w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU