Lokalny Ośrodek Kształcenia Kierowców “LOKK” reprezentowany przez Andrzeja Kobiereckiego, ma długie i bogate doświadczenie w szkoleniu kandydatów na kierowców, a także w doszkalaniu osób przed egzaminem.

Oprócz szkolenia całej gamy kursów prawa jazdy, pomagamy też osobom, które posiadają już prawo jazdy, lecz nie czują się na siłach, by jeździć samodzielnie po ulicach dużych aglomeracji miejskich. Nasza nauka jazdy odbywa się zgodnie z dziennikiem ustaw i literą prawa, a szkolenie jest profesjonalne.

lokk_banerLokalny Ośrodek Kształcenia Kierowców “LOKK” działa na rynku edukacyjnym nieprzerwanie blisko 20 lat.  Posiadamy własną salę wykładową, salę komputerową, plac manewrowy, tożsamy z placem egzaminacyjnym Płockiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

Szkolenie części praktycznej realizowane jest tylko na nowych samochodach marki Toyota Yaris i Skoda Fabia oraz dwóch pojazdach marki MAN TGL oraz MAN 18.264, przystosowanych do nauki jazdy kat. “C” o specyfikacji technicznej, tożsamej z pojazdami, jakich używa Płocki Ośrodek Ruchu Drogowego na egzaminie państwowym.

logoLokalny Ośrodek Kształcenia Kierowców “LOKK” serdecznie zaprasza na kursy prawa jazdy wszystkich kategorii.

Informacje na temat pozostałych kategorii oraz szkoleń okresowych dla kierowców wykonujących przewóz drogowy, jak również kwalifikacji wstępnych udzielamy telefonicznie pod numerem telefonu: 601-648-940 – Kierownik LOKK Andrzej Kobierecki lub drogą elektroniczną: lokk2@wp.pl.

Siedziba:
Al. M. J. Piłsudskiego 28/5
09-407 Płock
Pn-Pt godz. 10-17
tel./faks 24 268-95-41
tel. 601-648-940

Filia:
ul. Adama Mickiewicza 10
09-400 Płock
Pn-Pt godz. 13-16
tel. 601-648-940

www.lokk.com.pl

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji