REKLAMA

LKS Puncher Płock rozpoczyna nabór dla dziewcząt

REKLAMA

We wrześniu rusza nabór do dziewczęcej sekcji taekwondo olimpijskiego w klubie LKS Puncher Płock. Pierwszy termin to już 4 września. Nabór odbędzie się do dwóch grup, młodszej, nawet od 10 roku życia i starszej, od 15.

Już 4 września będzie pierwsza okazja dla dziewcząt, by wziąć udział w naborze do sekcji taekwondo olimpijskiego w klubie LKS „Puncher”. Kolejne terminy to odpowiednio 11, 18, i 20 września. Dziewczęta będą mogły ubiegać się do przyjęcia w dwóch przedziałach wiekowych.

Pierwszy przedział wiekowy obejmuje dziewczęta w wieku od 10 do 14 lat, a drugi od 15 do 18. By zostać przyjętą do dziewczęcej sekcji taekwondo olimpijskiego w klubie LKS „Puncher” należy wykazać się wysoką sprawnością fizyczną i dobrym stan zdrowia. Mile widziany będzie staż treningowy w sportach walki.

LKS „Puncher” to nieduży, elitarny klub sportowy. Jego zawodnicy i trenerzy to utytułowana i zasłużona grupa sportowców. W ciągu kilkunastu lat w klubie trenowali i trenują, stypendyści Prezydenta Miasta Płocka, medaliści Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharu Świata, Pucharu Europy, Mistrzostw Polski, Pucharu Polski.Klub został wyróżniony w X edycji konkursu „GODNI NAŚLADOWANIA”, która miała miejsce w 2017 roku. Jak zaznacza trener w LKS „Puncher”, Piotr Maślanka, zarówno Sala sportów walki Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica, jak i sam klub i miasto Płock stwarzają świetne warunki do profesjonalnego treningu sportowego.

Informacje o naborze pod tel. 601 437 068 lub e-mailem lkspuncher@wp.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU