REKLAMA

Listy przeciwko przemocy

REKLAMA

Konflikt na Ukrainie wstrząsnął całą Europą. Drastyczne obrazy przekazywane przez telewizję i portale internetowe głęboko zapadają w pamięć i wzbudzają chęć pomocy. Płock również chce zaprotestować przeciwko przemocy i aktom agresji u naszego wschodniego sąsiada.

PowiązaneTematy

Młodzieżowy Dom Kultury wspólnie z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki w Płocku przyłączają się do akcji Amnesty International “Solidarni z Ukrainą – Maraton Pisania Listów”.

Maraton Pisania Listów ma na celu wyrażenie protestu przeciwko przemocy milicji i łamaniu podstawowych praw człowieka na Ukrainie oraz obronę pokojowych demonstrantów na Ukrainie. Organizatorzy płockiego maratonu zachęcają do napisania listu, który będzie sprzeciwem wobec arogancji ukraińskich władz oraz podpisania petycji do prezydenta Janukowycza.Płocczanie swoje listy będą mogli pisać w sobotę, 22 lutego, w godzinach od 10 do 13 w płockim MDK-u przy ulicy Tumskiej 9. Organizatorzy zapewniają papier, koperty oraz długopisy. Pomysł podsunęła Anna Przybyszewska, dziennikarka radia ESKA.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU