REKLAMA

Leżał pod zaparkowanym samochodem. Okazało się, że to złodziej

REKLAMA

Kolejnej kradzieży katalizatora zapobiegli płoccy policjanci. Podczas patrolowania osiedla Imielnica, zatrzymali mężczyznę, który wycinał katalizator z zaparkowanego samochodu.

Do zatrzymania złodzieja doszło w sobotnią noc, 17 kwietnia br.

PowiązaneTematy

– Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego płockiej komendy Policji, podczas patrolowania ulic, otrzymali informację o podejrzanie zachowującym się mężczyźnie na osiedlu Imielnica. Kiedy policjanci wjeżdżali na osiedle zauważyli, że pod jednym z zaparkowanych pojazdów leży mężczyzna. To był sygnał dla mundurowych, że mężczyzna najprawdopodobniej wycina z volkswagena katalizator – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.Policjanci mieli rację – podejrzany na widok radiowozu zaczął uciekać, przeskakując ogrodzenie posesji. Ucieczka jednak nie udała się i mężczyzna, 21-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego, został zatrzymany.

Jak ustalili funkcjonariusze, podejrzany wyciął katalizator również z toyoty zaparkowanej w Słupnie, a swoje postępowanie tłumaczył trudną sytuacją finansową. Za kradzieże katalizatorów grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. W poniedziałek prokurator zdecyduje o zastosowaniu środka zapobiegawczego wobec zatrzymanego mężczyzny.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

 1. CZYTELNIK says:

  Kolejny wielki sukces plockich policjantów dzięki komuś z osiedla. Hahaha.

 2. Katalizator says:

  Ciezko sytuacje finansowa to teraz bedzie mial.hehe

 3. Z1000 says:

  Do 5 lat za kradzież katalizatora a za poważniejsze czyny mniejsze kary…i co mam drobnego złodziejaszka utrzymywać z podatków przez 5 lat ?! Powinny wrócić przywiezienne zakłady pracy żeby choć częściowo zapłacić za pobyt w „sanatorium”

 4. Mieszkaniec imielnicy says:

  Niech powiedzą czy złapali resztę co uciekła samochodem i napwwno nie patrolowali osiedla tylko było dzwonione pod 112 .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU