Leroy Merlin zaprasza do… OBI [REPORTER]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

– Jadąc mostem im. Solidarności od Ronda im. 19 pp Odsieczy Lwowa w stronę Centrum Graniczna, zauważyłem po prawej stronie billboard, kierujący do Leroy Merlin… strzałką w prawo – napisał do nas czytelnik. – A przecież Leroy Merlin jest po lewej stronie, więc o co chodzi?

Sprawdziliśmy, faktycznie billboard reklamowy Leroy Merlin, umieszczony po prawej stronie drogi, zawiera wielką strzałkę skierowaną również w prawo. A więc w stronę Podolszyc Południe, gdzie mieści się… jeden z konkurentów Leroy Merlin, czyli OBI. Nowy sklep francuskiej firmy, którego otwarcie zaplanowano na najbliższą sobotę, znajduje się natomiast po lewej stronie, zaraz przy Decathlonie.

O co chodzi w tej nietypowej reklamie? Czyżby nowy sklep tak mało obawiał się konkurencji, że odsyła do nich klientów? Oczywiście to pytanie zadajemy z przymrużeniem oka, ale swoją drogą to ciekawe, skąd taki pomysł na reklamę. Wjazd na wiadukt jest co prawda jakieś 150-200 metrów dalej po prawej stronie, ale czy dla przeciętnego kierowcy nie jest to trochę mylące?

A Wy jak sądzicie? To celowy zabieg czy pomyłka?

Podziel się:

Brak komentarzy

  1. Błąd jest także w gazetce reklamowej na mapce dojazdu , gdzie umieszczono market na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Popiełuszki , a jest to Wyszogrodzka i Popiełuszki .

  2. Zjazd jest na wiadukt z tym że wiadukt jak widać jest maksymalnie 200m dalej. Kilometr dalej w prawo jedziemy prosto na podole i do OBI. A tak wskazuje billboard. Niezły strzał w stopę.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji