League of Legends w NK Przedwiośnie, Mamy dla Was zaproszenie!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższy weekend w NovymKinie Przedwiośnie będzie można oglądać mistrzostwa świata w League of Legends. U nas natomiast można wygrać podwójną wejściówkę dla dwóch osób na transmisję meczu finałowego tej jednej z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie. 

W tym roku finał mistrzostw świata odbędzie się w Staples Center w Los Angeles (Kalifornia). Ze względu na różnicę czasową, transmisja meczu finałowego rozpocznie się w nocy z 29 na 30 października, około godziny 1:30. Wszyscy, którzy chcą obejrzeć to wydarzenie na żywo, będą mieli okazję, i to w wyjątkowym otoczeniu, bo na wielkim ekranie. Dodatkowo, na uczestników czekają upominki, które rozlosowane zostaną podczas finału.

Konkurs

My również mamy niespodziankę – podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Jak ją zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytania:

1. Co robi umiejętność specjalna postaci Soraka?
2. Jaki bonu daje smite Grompa?
3. W której minucie pojawia się Baron Nashor?
4. Na którym poziomie konta odblokowywany jest Flesh?
5. Ile kosztuje przedmiot Kapelusz Rabadona? 

Zgłoszenia przysyłajcie do jutra (28 października) do godziny 15 na nasz KONTAKT. Podwójne zaproszenie zdobędzie osoba, która jako pierwsza prześle prawidłowe odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie zapomnijcie zostawić do siebie namiaru – adresu e-mail, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.

Życzymy powodzenia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji