Lato pożegane. Na płockiej plaży odbył się Summer Fall Festival [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W sobotę odbyła się druga edycja Summer Fall Festival, będącego dopełnieniem imprezowej oferty Płocka oraz zakończeniem sezonu festiwalowego w kraju. Na scenie wystąpili m.in. zespół Enej i Kamil Bednarek.  

Summer Fall Festival to nowe wydarzenie na płockiej i polskiej scenie festiwalowej. Impreza ma stać się trzecim – po Reggaelandzie i Audioriver – dużym muzycznym festiwalem w mieście. Podczas pierwszej odsłony festiwalu, przy wielu odcieniach rocka, w wykonaniu m.in. Hey, Brygady Kryzys i Acid Drinkers, lato żegnało blisko 6 tysięcy osób. Frekwencja podczas tegorocznej odsłony festiwalu nie była mniejsza. Pod sceną – rozstawioną tradycyjnie na płockiej plaży – bawiło się kilka tysięcy osób.

PowiązaneTematy

Podczas drugiej edycji Summer Fall wystąpił zespół pod wodzą Kamila Bednarka.  Na przeciwległy biegun muzyczny zebrała festiwalową publiczność grupa Enej. Publiczności zaprezentował się także zespół Closterkeller, Jelonek oraz punkowy Farben Lehre. Podczas Summer Fall Festival zagrały także dwie szczecińskie formacje. Grupa The Analogs, która od połowy lat 90. przewodzi w gatunku street punku, a także Offensywa, grająca mieszankę punku i ska.

Zobacz zdjęcia z Summer Fall Festiwal!