REKLAMA

Lasy Państwowe pomogą w walce z epidemią. Pieniądze trafią też do płockiego szpitala

REKLAMA

Jak podaje Nadleśnictwo Płock, Lasy Państwowe pomogą szpitalom w walce z epidemią. Część wsparcia trafi do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Państwowe Gospodarstwo Leśne – Lasy Państwowe to kolejna instytucja, która włącza się w walkę z koronawirusem. Z inicjatywą wyszedł minister środowiska Michał Woś. Po konsultacjach Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych z dyrektorami regionalnymi ustalono, że instytucja przekaże na ten cel 2 mln zł.

– W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, w czasie epidemii, każda okazana pomoc jest dużym wsparciem. Za 2 miliony złotych można zakupić szereg potrzebnych teraz środków do ratowania zdrowia i życia. Polska Służba Zdrowia codziennie walczy o ludzkie życie. Dziękuję wszystkim, którzy włączają się w walkę z epidemią – podkreślił minister środowiska Michał Woś.

Wygospodarowane przez Lasy Państwowe środki zostaną przeznaczone między innymi na zakup respiratorów. Instytucja wyraziła również gotowość do użyczenia swoich zasobów do walki z epidemią.Nadleśnictwo Płock na swoim profilu facebookowym ogłosiło, że część ze wspomnianych 2 mln zł trafi do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU