REKLAMA

Łapówka przy promilach

REKLAMA

3 promile alkoholu to zazwyczaj ilość, zwalająca człowieka z nóg. Ale nie mieszkańca powiatu płockiego, który nie tylko kierował w tym stanie, lecz próbował wręczyć łapówkę, żeby ocalić prawo jazdy.

PowiązaneTematy

Do zdarzenia doszło 15 października około godz. 22. Oficer dyżurny policji w Płocku otrzymał telefonicznie informację, że aleją Piłsudskiego jedzie vw golf, najprawdopodobniej kierowany przez nietrzeźwego kierowcę. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pojechali na miejsce, gdzie okazało się, że samochód został już zatrzymany przez 25-letniego mieszkańca powiatu płockiego.

Okazało się, że 42-letni mieszkaniec powiatu płockiego, kierujący golfem, ma blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierowca zaproponował 380 zł za zrezygnowanie z karania go, informując, że w każdej chwili może dowieźć jeszcze więcej.„Przytomność” umysłu spowodowała jedynie zwiększenie jego problemów. Oprócz zabrania mu prawa jazdy i zarzutu prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym, czekała go noc w policyjnym areszcie za wręczanie korzyści majątkowej. Za jazdę po pijanemu grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, a za wręczenie korzyści majątkowej… do 8 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU