REKLAMA

Lao Che rozpocznie Alterstację

REKLAMA

Już 18 stycznia rozpocznie się kolejna edycja Alterstacji. Zespołem, który zainauguruje tegoroczny cykl będzie płocki Lao Che, który niedawno wydał swoją piątą płytę.

Już 18 stycznia o godz. 19 Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki zaprosi na pierwszy w tym roku koncert w ramach Alterstacji. Lao Che zapromuje tym razem utwory ze swojej najnowszej płyty „Soundtrack”, której producentem jest Eddie Stevens, brytyjski muzyk i producent, związany z takimi artystami jak Moloko, Zero 7 czy Roisin Murphy.

Po płycie „Prąd stały/prąd zmienny” zespół, zainspirowany klasycznymi albumami z muzyką filmową, przygotował płytę, która dzięki swojej różnorodności i koncepcji stanowi autorski „Soundtrack”. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu – rock, funk, elektronika, hip hop, którą dopełniają liryczne kompozycje oraz improwizacje.

Bilety: 25 zł (w sprzedaży od 4 stycznia 2013 w kasie POKiS, ul. Tumska 9a).
Koncert odbędzie się w SPÓŁDZIELCZYM DOMU KULTURY, ul. Bolesława Krzywoustego 3.Uwaga konkurs!
Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na ten koncert. Wystarczy polubić nasz artykuł i przesłać odpowiedź na poniższe pytanie na adres: plockcafe@gmail.com.

Ile płyt wydał płocki zespół Lao Che?

Na wasze odpowiedzi czekamy do 7 stycznia. Bilety otrzyma pierwsza osoba, która polubi artykuł i prześle prawidłową odpowiedź na nasz adres.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU