Kumka Olik na Katordze

REKLAMA

Za tydzień odbędzie się Studencki Festiwal Piosenki „KATORGA 2013”, którego gwiazdą będzie Kumka Olik. Jak zapowiadają organizatorzy, to pierwsza plenerowa impreza w tym roku.

19 kwietnia studenci PWSZ zapraszają do Centrum nad Wisłą, gdzie od godz. 16 będzie trwała Katorga 2013 – konkurs dla solistów, grup wokalnych oraz zespołów wokalno-instrumentalnych. W przypadku grupy wokalnej lub zespołu, warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest posiadanie ważnej legitymacji studenckiej przez minimum jednego uczestnika konkursu. Zgłoszenie może złożyć również osoba spoza kręgu studenckiego, ale jej zgłoszenie rozpatrywane będzie w dalszej kolejności.

PowiązaneTematy

Celem Festiwalu jest promocja twórczości muzycznej i literackiej środowiska studenckiego, a także prezentacja utworów, ich twórców oraz wykonawców. Festiwal ma również na celu skonfrontowanie i porównanie zaprezentowanych utworów oraz nagrodzenie najlepszych z nich. Ma inspirować młodych twórców oraz zachęcać ich do podejmowania samodzielnych prób w dziedzinie tworzenia i wykonywania każdego rodzaju muzyki.

Na tegorocznej Katordze wystąpi również zespół Alchemist Project.

Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze do 15 kwietnia w biurze Samorządu Studentów PWSZ w Płocku oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Więcej informacji na profilu facebookowym wydarzenia.