REKLAMA

Którzy aktorzy zagrają w filmie „Kochaj”? Zdjęcia już ruszyły!

REKLAMA

Ruszyły zdjęcia do filmu „Kochaj” – polskiej komedii, która częściowo będzie realizowana w Płocku. Pisaliśmy już, że jego gwiazdą jest bezsprzecznie Małgorzata Kożuchowska. A oprócz niej?

fot. Mikołaj Tym / Federico Film
fot. Mikołaj Tym / Federico Film

W komedii romantycznej „Kochaj” zagrają między innymi: Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska oraz Olga Bołądź. Małgorzata Kożuchowska wcieli się w rolę macochy jednej z czterech przyjaciółek. Poza tym, w obsadzie zobaczymy też Piotra Machalicę.

„Kochaj” to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które są gotowe na każde szaleństwo – nawet na ucieczkę sprzed ołtarza.

kochaj_film_roma_gasiorowska– To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza Marta Plucińska. – Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas – dodaje reżyserka i autorka filmowej historii.

PowiązaneTematy

Premiera zaplanowana jest na początek przyszłego roku. Jak myślicie, czy taka obsada zagwarantuje sukces?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU