REKLAMA

Które hot dogi Polacy lubią najbardziej?

REKLAMA

Stacje PKN ORLEN zdeklasowały konkurencję w sprzedaży hot dogów. Zgodnie z badaniami wykonanymi wśród Polaków, to gorąca przekąska sprzedawana przez płocki koncern cieszy się największą popularnością.

Hot dogi dostępne na stacjach sieci ORLEN są ulubionymi i najczęściej wybieranymi przez Polaków – wynika z badania przeprowadzonego przez Kantar. Smak tych przekąsek dopełniają sosy oferowane w nowej recepturze. Klienci docenili prosty skład, bez substancji konserwujących i wzmacniaczy smaku, dzięki czemu posiłek jest nie tylko szybki, ale też zdrowy.

Gdyby wszystkie hot dogi sprzedane w 2019 r. w sieci ORLEN ułożyć jeden za drugim powstałaby trasa dwa razy dłuższa niż Rajd Dakar w 2020 r.

Na stacjach ORLEN trwa kampania promująca ulubionego hot-doga Polaków. Opiera się ona o badanie Kantar, według którego 40% Polaków, konsumentów tego produktu, zadeklarowało, że najczęściej kupują je na stacjach ORLEN i są to ich ulubione hot dogi.

To wynik dwukrotnie wyższy, niż drugiego na rynku gracza. Natomiast spośród sieci stacji, wynik ORLEN-u jest aż 8-krotnie wyższy, niż kolejnej w zestawieniu sieci. Za przygotowanie kampanii odpowiadała agencja reklamowa Red8.

– Dostrzegamy trendy żywieniowe i aktywnie podążamy za nimi, dbając, by wszystkie nasze produkty były najwyższej jakości i spełniały oczekiwania klientów. Robimy to skutecznie, czego potwierdzeniem jest wyraźny wzrost sprzedaży oferty pozapaliwowej, w tym produktów gastronomicznych. To m.in. ich popularność przyczynia się do rekordowych wyników segmentu detalicznego – mówił Wojciech Muszyński, Dyrektor Wykonawczy PKN ORLEN ds. Sprzedaży Detalicznej.

Hot dogi na stacjach ORLEN dostępne są w dwóch wersjach mięsnych – tradycyjnej oraz w stylu amerykańskim, w każdym przypadku w ofercie do wyboru są 4 warianty smakowe. Produkowane są one według unikalnych receptur, wyłącznie dla stop.cafe, z mięsa z polskich hodowli, bez dodatku glutaminianu monosodowego i fosforanów.W ofercie dostępna jest także opcja dla wegan i wegetarian. Chrupiące bułki, do wyboru pszenna lub graham, na zakwasie wypiekane są wyłącznie z polskich zbóż. W ofercie jest też bogaty wybór sosów, w nowej recepturze, z naturalnym składem – bez konserwantów i wzmacniaczy smaku.

Hot dogi znajdują się w ofercie 1700 stacji ORLEN w całej Polsce. Klienci stacji działających w nowym formacie stop cafe, oprócz przekąsek i kawy, mają do wyboru także burgery, wrapy, świeże kanapki, sałatki i menu specjalnie skomponowane dla dzieci.

Stacje restauracyjne dodatkowo proponują bogaty wybór śniadań oraz dań obiadowych. Uzupełnieniem oferty gastronomicznej są nowoczesne sklepy O! Shop, w których można zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne artykuły. Na koniec 2019 roku działało już ponad 550 stacji w nowym formacie.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Kalabro says:

  Jakie hot dogi lubia Ania z Torunia i JacekJacak z Warszawy ???? Ostre…Buhahahaha

 2. Yacek says:

  To lipa. Mają dużo stacji i tyle, Najlepsze na BP :-)

 3. kierowca says:

  Najczęściej wybierany, bo najwięcej stacji a nie najlepszy :) Jedynie co można powiedzieć o stacjach Orlenu, to to, że mają najdroższe paliwo. Przynajmniej w Płocku. Na dzień 21.02.2020 zł. litr Pb95 w Płocku na Orlenie 4,98 i 4,99 zł. Na StatOil (Circle) 4,94, Shell 4,93, BP 4,93 a na Moya 4,82 :) Ceną na pewno są „najlepsi”.

  Od 2 tygodni wszystkie samochody tankuje już poza Orlenem.

  • komentatorplocki says:

   Ja już od 8 lat nie jeżdżę na stacje, też 2 samochody. Nie dość, że trują (i kłamią, że nie oni) to najdroższe paliwo! WSTYD!

 4. polecanemarki.ovh says:

  Ba, najlepszy po imprezce, w środku nocy, nie? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU