REKLAMA

Kto najpopularniejszym dzielnicowym w Płocku?

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku ogłosiła, kto w tym roku został najpopularniejszym dzielnicowym naszego regionu. Za nami uroczyste podsumowanie konkursu.

We wtorek, 24 stycznia, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku uroczyście podsumowano konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016”. Wyłonionych zostało trzech najpopularniejszych dzielnicowych na terenie miasta Płocka oraz trzech najpopularniejszych dzielnicowych na terenie powiatu płockiego.

Konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016” trwał od 16 grudnia 2916 do 9 stycznia br. Każdy mieszkaniec Płocka i powiatu płockiego mógł oddać głos na swojego dzielnicowego za pomocą krótkiej ankiety, w której należało wpisać imię i nazwisko dzielnicowego oraz uzasadnienie wyboru. Wypełnioną ankietę należało następnie wrzucić do jednej z urn, umieszczonych we wszystkich jednostkach policji w Płocku i powiecie płockim oraz w siedzibie Urzędu Miasta Płocka i w Starostwie Powiatowym w Płocku.

– 13 stycznia urny zostały otwarte i komisja konkursowa przeliczyła głosy oddane na poszczególnych dzielnicowych w Płocku i powiecie płockim – poinformował Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – „Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016” został asp. szt. Witold Balcerzak, zdobywając 503 głosy, na drugim miejscu znalazł się mł. asp. Jarosław Gapiński, zdobywając 76 głosów, natomiast trzecie miejsce zajął mł. asp. Sławomir Rulak z 32 głosami – wymienił.Na terenie powiatu płockiego na podium stanął asp. Paweł Rogalski z Posterunku Policji w Radzanowie, zdobywając 28 głosów, na drugim miejscu znalazł się sierż szt. Marcin Pawlak z Posterunku Policji w Nowym Duninowie, zdobywając 21 głosów, natomiast na trzecim miejscu uplasował się asp. szt. Piotr Sylwestrzak z Posterunku Policji w Wyszogrodzie, z 16 głosami.

– Podczas uroczystego podsumowania konkursu, Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Płocku insp. Stanisław Szcześniak podkreślił, że służba dzielnicowego jest niełatwa, ale jest służbą bardzo potrzebną oraz służbą, która przynosi wiele satysfakcji – powiedział Krzysztof Piasek. – Komendant przekazał wszystkim dzielnicowym podziękowania za dotychczasową służbę, laureatom złożył gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów zawodowych – podsumował rzecznik

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU