Krzysztof Michalski walczy z chorobą – możecie pomóc!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rodowity kutnianin i wieloletni dziennikarz Radia Łódź, działający również w Płocku, Krzysztof Michalski walczy z ciężką chorobą. Jego leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc. Na specjalne konto można wpłacać każdą kwotę.

Krzysztof Michalski w latach 80. był działaczem opozycji młodzieżowej i solidarnościowej, jednym z założycieli Federacji Młodzieży Walczącej w regionie Kutno – Płock, działał w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów w Toruniu, był członkiem RKW NSZZ “Solidarność” Ziemi Kutnowskiej. Od 1989 roku był wieloletnim dziennikarzem Radia Łódź oraz członkiem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Bezlitosna choroba – nowotwór mózgu – przerwała jego działalność. Możecie sprawić, że będzie to tylko przerwa. Obecnie dziennikarz jest w trakcie chemioterapii, jednak konieczność dalszego, bardzo kosztownego leczenia wymaga finansowego wsparcia. Jak piszą bliscy – Krzysztof jest nie tylko wspaniałym mężem i ojcem, ale również osobą pełną empatii, chętnie niosącą pomoc drugiemu człowiekowi. Teraz sam potrzebuje pomocy.

Każda kwota jest ważna – możecie wpłacać je na konto Społecznej Fundacji miasta Kutna z dopiskiem “Krzysztof Michalski”.
PKO BP I/O Kutno: 31 1020 3440 0000 7802 0063 0939

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji