REKLAMA

Kronika policyjna

REKLAMA
W dzisiejszej kronice policyjnej: śmierć mężczyzny w mieszkaniu przy Wyszogrodzkiej oraz nieudana kradzież biżuterii.

Śmierć w płomieniach
W jednym z mieszkań przy ul. Wyszogrodzkiej doszło do pożaru, w wyniku którego zginął 61-letni mężczyzna. Policja ustala w jakich okolicznościach doszło do tego zdarzenia.

Informację o pożarze oficer dyżurny płockiej Komendy otrzymał ze Straży Pożarnej wczoraj około 21.15. Policjanci, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że w mieszkaniu przebywało dwóch braci. W pewnym momencie jeden z mężczyzn usłyszał krzyk, wszedł do sąsiedniego pokoju i zauważył, że jego brat, 61-letni mieszkaniec Płocka, pali się. Mężczyzna wezwał na miejsce służby ratunkowe. Lekarz, który przybył na miejsce stwierdził zgon 61-latka. Policjanci prowadzą czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności powstałego zdarzenia.

Udaremniona kradzież biżuterii
Młody mieszkaniec Płocka ukradł biżuterię wartą około 20.000 zł. W czasie ucieczki został zatrzymany przez mężczyznę, który nie pozostał obojętny na krzyk pokrzywdzonej.Do zdarzenia doszło we wtorek w jednym z płockich sklepów jubilerskich. Sprzedawczyni doradzała klientce, kiedy do sklepu wszedł mężczyzna, który nagle zabrał złotą biżuterię z wystawy i zaczął uciekać. Właścicielka sklepu zaczęła krzyczeć. Usłyszał to przechodzący mężczyzna, który widząc uciekającego mężczyznę zatrzymał go.

Sprawca kradzieży został przekazany policji, okazało się, że był nietrzeźwy, miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Skradziona biżuteria została odzyskana. Złodziejem okazał się, znany płockim policjantom, 25-letni mieszkaniec Płocka, karany w przeszłości za kradzieże. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, wczoraj został przesłuchany. Przyznał się do kradzieży, nie chciał jednak składać żadnych wyjaśnień. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU