Kronika policyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W Wyszogrodzie na jezdni przewrócił się ciągnik, a w Staroźrebach Kolonia mazda zderzyła się z ciężarówką mann. Kierowca mazdy zginął na miejscu.

Przewrócony ciągnik na drodze krajowej nr 50 w Wyszogrodzie

Około godz. 1 w nocy kierujący ciągnikiem siodłowym renault z naczepą typu chłodnia, przejechał przez rondo w kierunku Sochaczewa i z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił pojazd wraz z naczepą, co spowodowało zablokowanie drogi. Kierujący był trzeźwy, z niegroźnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Sochaczewie.

Jeden pas ruchu został już odblokowany. Obecnie na odcinku drogi krajowej nr 50, między rondem w Wyszogrodzie a mostem na Wiśle, ruch odbywa się wahadłowo, jednym pasem. Utrudnienia mogą potrwać do godzin południowych, ponieważ towar z chłodni, przed postawieniem jej na koła, będzie przeładowywany do innej chłodni. Policjanci apelują o ostrożna jazdę. Dokładne przyczyny i okoliczności zostaną wyjaśnione w toku przeprowadzonego postępowania.

Śmiertelny wypadek w Staroźrebach Kolonia

Do wypadku doszło około godziny 7.30. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący samochodem mazda 323, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku ruchu samochodem ciężarowym mann. Kierowca mazdy zginął na miejscu. Kierujący manem nie doznał poważnych obrażeń ciała. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci wspólnie z prokuratorem. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia zostaną ustalone w toku przeprowadzonego postępowania.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji