Kronika policyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W nocy 4 sierpnia, policjanci zatrzymali w pościgu sprawcę dwóch rozbojów, które miały miejsce przy ul. Kazimierza Wielkiego. Sprawca przyznał się już do rozbojów oraz do jednego usiłowania rozboju.

W nocy 4 sierpnia, około 0.10, przy ul. Kazimierza Wielkiego młody mężczyzna groził użyciem siły i przeszukał plecak 34-letniemu mieszkańcowi Płocka. Ukradł mu telefon komórkowy oraz pieniądze. Przeszukał również 44-letniego płocczanina, któremu zabrał telefon komórkowy oraz 29-letniego mieszkańca Płocka, u którego nie znalazł żadnych wartościowych rzeczy.

O zdarzeniu zostali powiadomieni płoccy policjanci, którzy natychmiast udali się we wskazany rejon. W wyniku pościgu, funkcjonariusze zatrzymali sprawcę. Okazało się, że jest to 17-letni mieszkaniec Płocka. Policjanci znaleźli przy nim skradzione przedmioty. Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie, zostały mu już przedstawione dwa zarzuty dokonania rozboju oraz jeden usiłowania rozboju. Zatrzymany przyznał się do popełnienia tych czynów. Został doprowadzony do Sądu w Płocku, gdzie po złożeniu wyjaśnień, decyzją Sądu został zwolniony do domu.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji