Król Julian i Brzydula w NK „Przedwiośnie”

REKLAMA

Już w lutym w NovymKinie „Przedwiośnie” odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne. Do naszego miasta przyjadą aktorzy Teatru Capitol, by wystawić spektakl „Dwie Połówki Pomarańczy”. Ta czarna komedia – wyłącznie dla widzów dorosłych – to przedstawienie w iście doborowej obsadzie. Zobaczymy m.in. Jarosława Boberka i Julię Kamińską.

Komedia, w reżyserii Marii Cinelis, to historia, którą trzeba zobaczyć. Tłem fabuły jest jedyny hotel w mieście, do którego trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana, by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

PowiązaneTematy

Ta czarna komedia, jak określają organizatorzy, jest dziełem niegrzecznym. Pokazującym, że nic w życiu nie jest takim, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.

Spektakl, który zostanie zaprezentowany płockiej publiczności 17 lutego o godzinie 19 w NovymKinie „Przedwiośnie”, zostanie wystawiony w gwiazdorskiej obsadzie. Do Płocka przyjadą m.in. Julia Kamińska (główna rola w serialu TVN „Brzydula”), Jarosław Boberek (to właśnie jego głosem mówi Król Julian w animacji „Madagaskar”), Ewa Złotowska (aktorka, użyczyła głosu Pszczółce Mai) i Cynthia Kaszyńska (aktorka filmowa i dubbingowa).

Bilety na spektakl w cenie 75 zł (bilety grupowe przy grupie powyżej 20 osób – 70 zł).